ABOUT US

Search Our Site

Cem-Ergin

Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerde geçen 20 yılı aşkın sürelik yoğun çalışma hayatı ardından seçtiğimiz;  bu sessiz, sakin, doğa ile iç içe yaşamı sizlerle de paylaşmak istedik. 
Birikimimiz ve kültürümüzü evimizle iç içe olan otelimize yansıttık. 
Ailemiz, TED Ankara Koleji- Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi, İtalyan Dili ve Edebiyatı eğitimlerinden sonra; ülkesel turist rehberliği, Türk Pirelli Lastikleri A.Ş’de satış temsilciliği yapan, hentbol sporunda defalarca milli formayı giyen Cem Ergin,  
Hacettepe Üniversitesi, Türk Dili ve Edebiyatı eğitimi aldıktan sonra 23 yıl devlet okullarında ve TED Zonguldak-TED İstanbul Kolejlerinde Edebiyat Öğretmenliği yapan, kitap okuma ve yazma sevdalısı, mutfakta büyüklerinden öğrendiği geleneksel tatları hazırlamaktan hiç bıkmayan Didem Ergin; 
Hacettepe Üniversitesi,  Uluslararası ilişkiler Bölümü’nde eğitimine devam eden; iyi piyanist, arkadaş canlısı, iyi bir okur, küçük yaşta değişim öğrencisi olacak ve kendi başına Amerika’yı keşfedecek kadar gözü kara kızımız Irmak Ergin’den oluşur.
Biz; değişik kültürleri tanımaya hevesli, seyahat etmeyi seven, pek çok ülkeyi ziyaret etmiş, güler yüzlü,  konuksever, çalışkan, dürüst  küçük  bir aileyiz. 

Adres

Gökçeovacık Mahallesi 
Eski Gökçeovacık Sokak No: 51 
48300 Fethiye/Muğla

Otelimizin Özellikleri

4 oda 
Bahçe-Doğa 
Havuz
Wi-Fi İnternet
Uydu Yayın
Kütüphane
Yaz-Kış açık
Sessizlik
Kişiye Özel Servis

İletişim

cemergin67@hotmail.com
Resepsiyon
(+90)(0)533 411 25 41

Sosyal Medya

   
   

Room Booking

Thanks for staying with us! Please fill out the form below and our staff will be in contact with your shortly. The see all of our room options please visit the link below.
See All Rooms